O NÁS
Sem vložte podnadpis

ZUZANA DE ROSA - rodačka z Ostravy, zakladatelka a provozovatelka cestovní agentury Prima1vera, která zprostředkovává zážitkové pobyty v Toskánsku. Svým klientům, převážně z České a Slovenské republiky, zajišťuje ubytování v typických toskánských usedlostech na venkově, na horách i u moře. Organizuje, exkurze, degustace či toskánské večeře pro skupiny a v současné době se stále více věnuje organizací romantických svateb v Toskánsku pro občany České republiky.

Pojďme se seznámit

Bydlím v Toskánsku od roku 2010, i když po Itálii se toulám jako průvodkyně a delegátka již od 90. let. Nakonec jsem ale zakotvila v překrásném toskánském kraji, který se stal mou láskou a mým druhým domovem.

Podařilo se mi tady úspěšně navázat na letitou praxi v cestovním ruchu, získanou v České republice, a má znalost italského jazyka mi tak umožňuje věnovat se práci v oblasti cestování a turistiky pro české a slovenské turisty, kterým se snažím představit krásy Toskánska a italský způsob života, nebo-li DOLCE VITA.

Během této doby jsem zorganizovala i několik svateb v Toskánsku, z nichž 2 byly obrovské, čítající až 200 osob, a tak jsem se rozhodla využít těchto nově nabytých zkušeností a připojit je jako další z aktivit a činností mé agentury Prima1vera.

Vyberu pro vás lokalitu, společně s cateringovou firmou navrhneme jídelníček a výzdobu, zajistím fotografa, hudbu, vizážistu a kaděřníka a dohlédnu na hladký průběh a koordinaci vašeho velkého dne. Samozřejmě se postarám i o nezbytné dokumenty před i po svatbě, aby váš sňatek v Toskánsku byl právně platný v České republice.

S organizací mi občas pomáhá i můj muž Alfonso De Rosa. Někdy odveze nevěstu nebo jde za svědka, dohodne schůzky na úřadech, či usmlouvá nejnižší ceny u dodavatelů. Má ovšem své vlastní zaměstnání, kterému se plně věnuje, nicméně jeho rady, tipy a nápady mi bývají velkým přínosem.

Postaráme se o to, aby váš svatební den patřil k těm nejkrásnějším zážitkům.

Přijeďte si nás vyzkoušet.

Vaše Zuzana


Velké množství aktuálních informací, tipů, novinek i fotografií naleznete na našich stránkách na FACEBOOKU